Jdi na obsah Jdi na menu
 


2

Znáte se již nějaký ten pátek, chodíte spolu do kina, na obědy i večeře, dokonale se ve všem shodnete a při tom všem se pořád držíte za ruce… Loučíte se dlouhým polibkem a něžnými doteky. Když vás však pozve domů, rozklepou se vám kolena a nakonec se vám podaří vymluvit na zítřejší prezentaci. Opravdu na něj nemáte chuť?


Správný čas?!

Většina z nás žen tohle dilema řeší. Nechcete vypadat jako holka na jednu noc, ale na druhou stranu nechcete, aby si o vás myslel, že jste frigidní. První noc je pro nás hodně důležitá a chceme ji mít dokonalou. Proto jedním z kritérií je i volba správného času "jít na věc". Při psaní podobných článků vždy myslím na představitelky Sexu ve městě a jejich reakce. Nejvíc bych osobně dala na zkušenou Carrie, která by však také neuměla vynést ortel. Protože na otázku KDY? Přesná odpověď prostě neexistuje. Vše závisí na vás, na něm a na tom, co od vztahu očekáváte.

Milování poprvé!

Pokud se vám podaří hned po prvním rande skončit v posteli, nevěšte hned hlavu! Čistě teoreticky bychom mohli říct, že milování po prvním romantickém večeru není začátkem dlouhodobějšího vztahu. Ale co lze ve vzplanutí vášně označit jako čistě teoretické? Nemyslete si, že muži mají v těchto věcech jasno. Také se jim hlavou honí smíšené myšlenky a neumějí si se vzniklou situaci pořádně poradit. Sice jim na jednu stranu lichotí, že je asi nekonečně milujete, když jste se mu oddala hned napoprvé, ale na druhou stranu se vaší náklonnosti můžou pěkně zaleknout. Vaši oddanost si můžou vyložit i jako něco, co děláte běžně, a tak si před vámi nebudou připadat zrovna příliš extra. Každopádně noc po prvním rande přinese hodně myšlenek k přemýšlení vám oběma. Na druhou stranu sex působí jako očista těla i duše, a tak se nad všechno povznesete a můžete vykročit směrem společná budoucnost.

Společné budoucí bytí se však neskládá pouze a jen z postelových dobrodružství. Měli byste si vyhovovat v mnoha jiných a důležitějších věcech. Pokud se spolu cítíte příjemně, zajímají vás podobné věci a máte si co říct, je to vynikající předpoklad. A když si navíc dokážete představit, že se další den ráno probudíte vedle něho a budete mít chuť na společnou snídani, nestojí vám nic v cestě.

1

Než skočíte rovnou do peřin…

České statistiky uvádějí, že průměrný počet partnerů, které žena za svůj život vyzkouší, je pět a půl, u mužů je toto číslo vyšší - poznali 8,6 partnerek. Co se týče vývoje, ženy jsou snad odvázanější a trend za posledních deset let vykazuje nárůst, kdežto muži za tuto dobu "klesli" o celé tři partnerky! Nelze však říci, že by se populace chovala promiskuitněji. Ze stejných statistik, vydaných Sexuologickým ústavem 1.LF UK , vyplývá, že náhodného partnera na jednu noc přiznaly téměř dvě pětiny žen a tři pětiny mužů. Takže na tom z tohoto hlediska tak špatně nejsme.

Zpátky však z čísel do reality! Když už se v podobné situaci octneme, nepřemýšlíme nad statistikami, ale nad tím, jak být co nejlepší! S novým partnerem nás čeká vždy něco nového a neprobádaného. Každý jeden má vlastní techniku, něžnost, rychlost… Co je však vždy společné? Přece stres z toho, zda budeme schopné všechno dychtivě přijímat a zda mu budeme schopné všechno adekvátně vrátit? Ovšem stresu nepropadají jen ženy. Oba partneři jsou nervózní z toho, jak na druhého zapůsobí, a mají obavy, aby svůj protějšek nezklamali. Možná se stydíte za své křivky, ať jsou příliš bujaré či příliš ostré. Je přirozené, že chcete být úžasná po všech stránkách! Pamatujte na to, že pokud je daný muž vaší životní láskou, bude vás milovat i přes případnou zbrklost či stydlivost. A i kdyby to napoprvé nevyšlo, není všem dnům konec! Jeden nezdar nezničí váš jinak perfektně fungující vztah, což platí i naopak - jedna skvělá noc nezachrání krachující a vyprchanou lásku.

Kdo si počká, ten se dočká…

Pokud ráda vymýšlíte strategie a chcete váš vztah budovat jiným způsobem a postupem, je dobré se na celou postelovou akci dobře připravit. Promyslete si proto všechny důležité body, které chcete mít absolutně perfektní. Nezapomeňte však i na spontánnost a nechejte se něčím překvapit i od něj! Být strůjcem a imaginárním průvodcem celé noci je přece hrozná nuda! Protistresovým základem úspěšného milování je domácí prostředí, proto byste svého vyvoleného měly pozvat do svých pelíšků. Svoje domovy provoňte příjemnou vůní vonných svíček či oleje, zapněte svou oblíbenou hudbu (zkuste však vynechat Marilyna Mansona) a připravte afrodiziakální večeři, kterou zapijete dobrým červeným vínem. Zkuste ho zlákat i na horkou vanu v přítmí zapálených kahanců! Oděv necháme na vašem vkusu, ale příliš výstřední a okatě sexy oblečky ho můžou odradit. Zvolte přirozenou krásu a pohodlné oblečení, zvýrazňující vaše křivky. Líčení a parfém si nechte na příští návštěvu diskotéky. Muži milují přirozenou vůni ženské pokožky! V neposlední řadě myslete na antikoncepci. Pokud zrovna neužíváte klasickou hormonální formu, mějte po ruce zásobu kondomů. Na něj se nespoléhejte!

3

Už je to tady!

Příjemná večeře může skončit pohodlným posezením na gauči s nedopitým vínem v ruce. Pak už máte jen krůček k prvnímu vášnivému polibku, dotekům a… Pokud vám vyhovuje pohodlí vaší široké postele, odeberte se s partnerem do lóže, které by již mělo být připraveno. Zapalte intimní světlo, díky kterému se nebudete stydět za vaše tělesné nedostatky a váš partner za případnou malou nadílku od přírody. Vaše výkony by měly vést střední cestou, teda žádná přebornice či zkušená pornohvězda, ale ani varianta "nafukovací panna". Chcete přece, aby to bylo pro oba co nejvíc příjemné a pokud k tomu přidáte nenucený humor, nemáte co ztratit! Napoprvé dejte větší šanci projevit se svému příteli, nenápadně ho při tom ale navádějte. Muži mají rádi, když je jemně nasměrujete nebo řeknete, co se vám líbí. Něžná předehra a misionářská poloha mohou pro někoho představovat nudnou klasiku, na první milování se ale hodí nejlépe. Pokud se i přes důkladnou přípravu něco nepovede, nebuďte smutná či zklamaná sama ze sebe!


Tohle snad radši ne!

Čemu byste se před premiérovou nocí měly raději vyhnout? V první řadě přemíře alkoholu, který vám bude připadat jako skvělý nakopávák. Jedna či dvě skleničky dobrého vína vás posilní a budou současně působit afrodiziakálně, ale víc byste už neměly! Jestliže si společnou noc chcete pamatovat, k samotnému aktu by nemělo dojít pod vlivem alkoholu. I když chcete pana Dokonalého přesvědčit o svých přednostech a výjimečnosti, nechovejte se hned jako lehká holka. Červené podvazky a erotické pomůcky ze sex shopu radši první noc nechte ležet v šuplíku! Vyznáte se v různých polohách a máte v oblibě akrobatické kousky? Své milostné vychytávky si nechte na později. Není přece všem dnům konec!

Krátké jednořádkové postřehy, jak prožívají milostný akt různá znamení zvěrokruhu.

Berani:
často příliš spěchají a nemají čas na předehru.

Býci:
jsou nenasytní, nejradši by nikdy neskončili.

Blíženci:
jsou nenasytní, nejradši by si domluvili trojku.

Raci:
rádi se milují ve vaně s horkou vodou.

Lvi:
kupují rádi drahé prádlo.

Panny:
sprchují se před, během a po té…

Váhy:
nemůžou se rozhodnout, jestli se milovat chtějí či ne.

Štíři:
jsou pro milování po celý den … a každý den.

Střelci:
nejraději by se milovali pod hvědami.

Kozorohové:
bývají rádi nahoře.

Vodnáři:
největší rozkoš potěšují v davu.

Ryby:
upřednostňují raději extázi samotnou, než poezii vlastního aktu.

Jste zvědaví, jak uspokojit partnerovu planoucí touhu? Pokračujte ve čtení a nahlédněte vášnivou povahu vašeho Znamení a odhalte, jaké tajemství skrývají vaše rty.

Beran:
Vaše polibky jsou rychlé a prudce přizpůsobivé, plné potěšení, které však brzy vyprchá.

Býk:
Vaše polibky váhají; jsou opatrné, upřímné, dokážou však pokračovat vytrvale dál a dál..

Blíženci:
Vaše polibky bývají často přerušovány křečovitým chechotem, usměvy a směšnými poznámkami.

Rak:
Vaše polibky jsou teplé a něžné a nikdo se jich nebude chtít zbavit.

Lev:
Vaše polibky jsou divoké a vášnivé, kousavé a dravé. Očekáváte potlesk za váš výkon.

Panna:
Vaše polibky jsou tak jemné a čisté, že si jich vaše drahá polovička všimne až když s líbáním skončíte.

Váhy:
Příliš se obáváte o svůj dech, než aby jste se odvážili opravdu líbat.

Štír:
Přeskakujete polibky a jdete přímo k věci .. ať už tím je myšleno cokoli.

Střelec:
Vaše polibky jsou překvapivé, políbené oběti nechávají toužit a čekat více.

Kozoroh:
Vaše polibky jsou intenzivní a ušlechtilé okamžiky kontrastu napětí vašeho dne.

Vodnář:
Vaše polibky jsou mokré a špinavé, stále se snažíte otevírat při líbaní oči.

Ryby:
Vaše polibky jsou romantické, zamilované a věčné.

Hlasitý sex: Proboha, co tomu řeknou sousedi?

Hlasitý sex: Proboha, co tomu řeknou sousedi?

Užíváte si pořádnou jízdu. Přitom ale smyslně vzdycháte a za chvíli začnete rozkoší křičet tak, že to rozhodně musela slyšet nejméně polovina domu. Nic vás v tu chvíli nedokáže víc rozparádit. Sex byl výborný, oba jste spokojeni a usínáte ve vzájemném objetí.


„Proboha, co si asi o nás v domě budou myslet?“ napadne vaši drahou polovičku, když ráno potká potutelně se usmívajícího souseda. Jak tedy prožívat milostné hrátky? V největší tichosti, s tlumeným vzdycháním či hurónským řevem?
 
Pravidla neexistují
Žádná pravidla v této oblasti samozřejmě neexistují. Každý máme trochu jiné prožívání i vnímání toho, co je pro nás vzrušující. Paní Eva dobře ví, co působí na jejího muže jako nejsilnější afrodisiakum: „Milování mám ráda, ale takové ty hlasité a někdy až vulgární projevy, které vidím občas ve filmu, mi přijdou spíš směšné. Když se však pořádně uvolním, něco se ve mně zlomí a křičím, i když většinou nevím co. V tu chvíli do Petra jako by vjel ďábel, je to prostě něco úžasného.“
 
Jak jsou na tom ženy?
Některé ženy při milování jen vzdychají, jiné dokáží být perverzní či si pořádně »zahulákat«. Některé, ovlivněné předsudky, se cítí trapně, když je partner požádá o nějakou tu vulgaritku, nebo když si představí, že je slyší všichni okolo. Raději se tedy hlídají, mlčí a nedokáží si to pořádně užít. Překonání takových zábran chce vzájemnou důvěru partnerů, klid, pohodu a hlavně soukromí. (Co takhle chatička uprostřed lesa? Rušit můžete leda tak zvěř.)
 
A co muži?
Je pravda, že někteří pánové přímo milují, když partnerka v jejich náručí křičí slastí, dává jim to pocit, že to právě oni v ní dokázali probudit tak silnou touhu. Chlap ale musí cítit, že to není hrané. Jiní dávají přednost mírnějším projevům, tichému slastnému vzdychání a vzrušenému oddychování. Obecně je ale vžitá představa (hlavně mezi muži) – čím hlasitěji žena sténá, tím více se jí sex líbí. Řada mužů by se jistě přiznala i k tomu, že nějaký ten vulgarismus při sexu (třeba i z úst partnerky) dokáže dodat milování tu pravou šťávu. Promění-li se spořádaná slečna ve vašem náručí v pořádnou dračici, bude to hlavně vaše zásluha.
 
 

Sexuální rekordy – jen pro silné nervy

Sexuální rekordy – jen pro silné nervy
 

Málokteré rekordy a kuriozity jsou tak výživné, jako ty, které mají co dělat se sexem. Jestli ale čekáte, že vás »šampióni v čuňačinkách« nažhaví, jste na omylu. Spíš budete podvědomě kontrolovat, jestli je »tam dole« všechno v pořádku…


Kolik čísel zvládnete za den?
V téhle disciplíně jsou z pochopitelných důvodů bezkonkurenční ženy. V roce 1995 nasadila slušnou laťku teprve dvaadvacetiletá studentka Annabel Chongová, která si to rozdala celkem s 251 muži. Rekordmanku, pornoherečku Houston, ale asi většina z nás netrumfne, ani kdybychom měly počítat muže, kteří nám za celý život prošli erotickými fantaziemi. Tahle samice během pouhých 4 hodin (!!!) v rámci megalomanského projektu příznačně nazvaného World´s biggest gang-bang vystřídala celkem 620 chlapů! To mužský mistr Jon Dough má na kontě chabých 55 čísel… Budiž mu přičteno k dobru, že po dvoutýdenní rekonvalescenci pokus odvážně zopakoval – to se ale vyšplhal jen ke čtyřiašedesáti ženám. Všechny ale poctivě uspokojil!
 
V tomhle byste soutěžit nechtěli…
No a teď z několika kategorií pro otrlé – člověku zůstává rozum stát vůbec nad tím, že se v něčem takovém lidé poměřují. Tak třeba nejdelší ochlupení sahalo jisté amazonce až po kolena. Alespoň si mohla každý den vykouzlit hned dva účesy… Nejsilnější přirození (tady jsou zase jednoznačně diskreditované dámy) prokázal Ind Pagali Babu, když si na svého »nejlepšího přítele« naložil celých deset cihel (funkčnost už pak pro jistotu nezkoumali). No a v kategorii »nejméně obvyklé použití« už zase kralují ženy. Dánové do ní vehementně prosazují svou krajanku, která v jednom erotickém klubu obstarává vskutku vzrušující servis pro milovníky billiardu; leží nahá na hracím stole a umně do vagíny zachytává a zase vypouští billiardové koule. To se to musí trefovat! Asijci ale jen kroutí hlavou nad tím, co si Evropané navymýšlejí. Důležité přece je co nepraktičtější využití, a tak thajské kněžky lásky bez problémů dovedou vagínou sfouknout svíčku nebo šluknout cigaretu!


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Líbání podle znamení

(Niki, 8. 5. 2014 23:36)

Proč by to měli být píčoviny? Je to docela zábava. I na stránkách sexshopů mají například článek, kde je popsané líbání podle znamení, viz zde:
http://www.ruzovyslon.cz/ostatni/libani-co-jste-neveli/

nbnjbvnbvnvh

(bara.hou, 24. 5. 2008 18:50)

takove picoviny tu jsou!! Nahlasim to!!!!

Re: nbnjbvnbvnvh

(jnjnuhjuh, 30. 4. 2011 16:53)

to je pičovina

hnvfg

(ukuz, 18. 2. 2010 15:38)

trapnoat

bejvavalo

(Janička, 1. 3. 2009 14:21)

no tak jako ja jsem se u libani chlamala jen tehdy kdyz jsem si na něco vzpoměla legračníiho a bliženec jsem...no ovšem do te doby dokud to partnerovi nezačalo vadit,pak jsem s tim přestala a je to mnohem lepší než s tím smichem alespon se ted dokažu více soustředit na jeho něžné polibky: a s topu nenasytnosti?? no tak jako na to ze on je býk tak nam to docela ladí:-D

jj hgfhgfchgcfhgcfh

(já já já já já já já, 19. 7. 2008 16:26)

tjn

Blizenci a ja

(MichaelaSKA, 30. 4. 2008 15:15)

kraviny ja se pri libani nesmeju

libani

(hanula, 7. 4. 2008 17:13)

ja sem vodnar a mokre nelibam sou to kraviny

libani

(Ajulka, 30. 9. 2007 17:05)

to je blbost kazdy liba tak jak liba

K tomu Líbáni

(.Set., 20. 5. 2007 8:51)

Nemyslím že bych líbal mokře a špinavě docela trochu divmý ne

njczzumm

(jjjjjjjjj, 30. 3. 2007 15:57)

hhhhhhhjhhbfjhbhv mnbbvnm §ů-.ů