Jdi na obsah Jdi na menu
 


Někteří kluci si myslí, jací jsou frajeři, když se už s někým líbali. Netuší však, jaké mínění má o něm ta osoba, se kterou se líbali. Ano, je to tak, spousta kluků se neumí líbat. Podle statistiky až 90 %! Pokud se tedy chcete dozvědět, jak správně líbat a kolik kluků to skutečně umí, můžete si přečíst článek Angeliny Mason.

7


Při líbání kružte jazykem kolem dokola, mějte zavřené oči a myslete na něco hezkého, soustřeďte se jen na to a hlavně líbejte vášnivě! Zeptali jsme se na ulici jednoho kolemjdoucího, který nám na sebe prozradil, že se jmenuje David a je mu 18, jak si myslí, že se správně líbá. On nám prozradil, že se stydí, ale že to sám neumí. Potom jsme mu poděkovali a rozloučili se s ním a asi 2 minuty na to jsme potkali dalšího velice atraktivního, mladě vypadajícího muže, který se nám svěřil, že je mu 19 let a jmenuje se Tomáš. Při otázce na jeho věk a jméno se zdál být sebevědomý a sebejistý, ale po zeptání na naši anketní otázku znejistěl a začal se zdráhat odpovědi a po chvíli nám přiznal totéž co mladík před ním. Vyzpovídali jsme jsme ještě dobrých 40 mladých kluků, z toho 2 znali správnou odpověd. Z toho vyplývá, že by se měli poučit a více se přizpůsobit. Přece si nebudete dělat ostudu, kluci!

Polibky - techniky líbání

Nevím, proč lidé vědí o líbání tak málo a umí jen pár polibků, přitom je to něco, co lidé dělají častěji než sex. Vždyť jeden polibek vám může přinést třeba i několik hodin radosti... Ale to záleží na tom, kdy, kde, jak a od koho ten polibek dostanete. Jasně, namítnete, že sex je sex, ale v době, kdy je AIDS stále větší a větší hrozbou, byste si měli více vážit své partnerky, i když třeba není vždy při chuti, vždyť líbání je to, po čem milující žena touží daleko více.

9

Techniky líbání

Líbání Lehoučkými dotyky

Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.

Dýchání z úst do úst

Spojte se s partnerem tak, aby se vaše rty dotýkaly po celém obvodu polibku, a poté začněte pomalu vysávat vzduch z partnerových plic. K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce, takže musíte vysvětlit, jaké máte úmysly. V určitém okamžiku si vyměňte pozice a nechte naopak partnera, aby vysál vzduch z vašich plic. Toto líbání vyžaduje velké soustředění a synchronizaci, ale pokud se povede, bude patřit k těm nejerotičtějším praktikám.

Líbání rty i zoubky

Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.

Francouzké polibky

Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.

Objímání se rty

Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.

Líbání na různé části těla

Hledejte rty a jazykem na těle partnera erotogenní zóny a přijdete na to, že jsou na velmi netradičních místech, domluvte se s partnerem, aby vám naznačil, ve kterých místech je mu váš jazyk nebo rty na těle nejpříjemnější.

Další tipy jak líbat

Rady pro ženy:

Chcete-li, aby se váš partner zlepšil v líbání, pošlete mu po schůzce dopis s hodnocením jeho líbání, hodnoťte něžnost, vůni rtů, ohebnost jazyka, prostě cokoliv. Nezapomeňte navrhnout nějaká vylepšení, popřípadě partnera pozvat na doučování. Citlivý partner vás po takovémto dopise jistě mile překvapí.

Podělte se o hlt lahodného nápoje se svým milovaným, bude nesmírně překvapen vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí.

Rady pro muže:

Nikdy nemůžete ženě dopřát kouzlo jejího prvního chtěného polibku..., ale můžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnerku na krk či na holá záda.

Líbejte ženu od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko, jak jen jí to bude milé, a ne, abyste se zastavili u pupíku. Vždyť záleží na jejím přání.

Hodíš se ke svému miláčkovi? Chceš to vědět, tak  KLIKNI!!! ;o)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Žádný stres

(Zlatíčko23, 12. 6. 2018 21:42)

Moje první líbání bylo krásné, ležela jsem na opačné straně takže vlastně naruby, tyhle rady si ani neuvědomíte v tu chvíli prostě líbáte.

LÍBÁNÍ S KUKEM

(ŽANET, 28. 12. 2009 10:56)

JÁ S CHÁNÍM KLUKA A HEZKÝHO TAK MI NAPIŠ TE JÁ MAM TEL 420776642394 TOJE MOJE ČÍSLO TAK MI NĚKDO S KLUKU ZAVOLÁ MĚJE 12 LET ABY MU BYLO TAKY 12 LET JÁ TO CHCI SKUSIT LÍBAT S KLUKEM A KORÁT JÁ JSEM LÍBALA Z HOLKOU A ŠUKALA JÁ BYSEM CHTĚLA KLUKA ABY JSE LÍBALA A ŠUKALA BYDLÍM LEOŠE JANÁČKA 44 JIHLAVA

Re: LÍBÁNÍ S KUKEM

(Marcelka, 30. 11. 2010 10:30)

Kundo tobe je 12 let a uz chcees suukat co thy jebeee piicooo gdyby moje segra datyto chtela nebo mluvila thak ji rozkopuuu fuuuujj na tbebe ze se sestidiss fuuj na tebeee mrdkoo jeeeedna spinavaa

Re: Re: LÍBÁNÍ S KUKEM

(hubička , 7. 11. 2011 10:43)

máš pravdu 12 le a ulet jako prase

Re: Re: LÍBÁNÍ S KUKEM

(NWM, 18. 8. 2014 22:32)

Ty kokote ty se první nauč Češtinu než budeš nadávat

Re: LÍBÁNÍ S KUKEM

(libani, 6. 12. 2010 15:27)

cawte nasla by se te naka holka na libani? nebo necoi vvyc? fotkuposlu email muj je patrolvyt.patrik@seznam.cz

Re: Re: LÍBÁNÍ S KUKEM

(hubička , 7. 11. 2011 10:45)

heská věc k kjlbgjoh bnhgfk

Re: Re: LÍBÁNÍ S KUKEM

(Milujute, 25. 2. 2017 22:56)

Ahoj, Já ano :)
Můj email je : včela 12340 určíte se ozvi :*

Re: LÍBÁNÍ S KUKEM

(dzv7, 14. 10. 2012 15:32)

Rád bych to s tebou zkusil je mi 12 :)

dudu

(dudu, 18. 5. 2009 6:12)

co kdyz sem se jeste necucal jak se to mam naucit???

Re: dudu

(koko, 29. 5. 2012 13:19)

tak mi zavolej 722900024

Re: dudu

(sim, 10. 12. 2014 12:06)

Něják :D Až to příjde dělej to co ona :)

Kopírování

(X, 30. 12. 2013 21:39)

Hele, víš, že ta stránka z které si to zkopírovala má na to patent, že jo? Je to trestný a ještě k tomu trapný ;)

Pche!

(Mell, 14. 2. 2013 10:59)

Jak ostatní píšou jak se bojíte prvního polibku tak nevím co máte za problém já jsem si to užila ale můj kluk se potom tolik rozšoupnul takže to nedopadlo moc dobře doufám že si najdu lepšího kluka než by ON!

---

(Vikus, 6. 5. 2012 6:24)

Ja jsem se jeste nelibala a ani jsem kluka nemela a chtela bych to zkusit. Ale nevim jak ho najit

Líbání

(Čubka, 12 let, 11. 1. 2007 16:26)

Já si nemyslím že je líbání příjemný. Já se radši MRDÁM!!!!

Re: Líbání

(lola, 16. 7. 2010 19:55)

je mi 16,neměla jsem kluka a ani neumim líbat a to moje 10letá sestřenice už měla dva kluky!! je to trapas, a proto si vymejšlím že jsem někoho měla aby mě kamarádky nepomlouvaly..co mám dělat?Jak se mám co nejdříve seznámit s pěkným klukem? A kde?pro mě je balení složitý...

Re: Re: Líbání

(AnPeska, 14. 11. 2010 20:23)

Zkus nějaké veřejné stránky.... třeba lidé... určitě tam budou nějací hezký kluci... nebo se opři na svoje okolí. Dělej svůdnou ale přirozenou. Funguje lízátko!! :) Stále se usmívej a ber věci s nadhledem. :) uvidíš že to přijde samo...

LÍBÁNÍ S KLUKEM

(ŽANET, 28. 12. 2009 11:09)

JAK NAJDU KLUKA A NNEVÍM JAK HO POLÍBIT ANI SEX NEVÍM JAK TO UDĚLAT SNÍM

LÍBÁNÍ S KLUKEM

(ŽANTET, 28. 12. 2009 11:01)

JÁ BYJSEM CHTELA POTKAT KLUKA A POTOM BYSEM HO DOVEDLA DOMU A LÍBI A ŠUKALI TAK SE OZVĚTE A DEJ TE TAM ČÍSLO KLUKA