Jdi na obsah Jdi na menu
 


UDG

Úplně skvělá skupina, která to umí naživo parádně rozjet! Jsou to úžasní kluci, děsně je žeru ;o)

Pop-rocková skupina UDG vznikla v roce 1998 v Ústí nad Labem. Název je zkratkou původního jména Useless Demi-Gods, v překladu Nepotřební polobozi, jehož inspirací se staly texty velšských kytarových idolů Manic Street Preachers.

Během prvních pěti let existence kapela natočila dva demosnímky (Štěkat do boudy – 2001, Obsazeno místenkou – 2003), zrealizovala videoklip ke skladbě Zpěvy deště a koncertovala ve Francii.

V květnu 2004 se skupina stala z rozhodnutí odborné poroty vítězem druhého ročníku soutěže Coca - Cola Pop Star a podepsala smlouvu na vydání alba s hudebním vydavatelstvím SONY BMG. Debutové album s názvem Ztraceni v inspiracích vyšlo v říjnu 2004, obsahuje 13 skladeb a jako host si na něm zazpíval například Matěj Homola ze skupiny Wohnout nebo frontman kapely Kryštof Richard Krajčo. K singlům Motýl, Hvězdář a Piloti byly natočeny videoklipy, jež se objevily v televizních hitparádách. Od ledna 2006 má skupina UDG nového kytaristu, Francouze Guillauma Kondrackiho.

Za poslední dva roky skupina několikrát objela Českou republiku, ať už jako předkapela českých či slovenských skupin Kryštof, Divokej Bill, Horkýže Slíže nebo Wohnout, či na samostatných turné. Skupina patří díky své energické show k vyhledávaným festivalovým atrakcím.

Ve své muzice UDG mísí ostré kytarové rify, se silnými popovými melodiemi, ale pozorný posluchač tu najde i prvky ska či hiphopu. Velký důraz kapela klade na poetické texty plné slovních hříček, v nichž si každý může nacházet svůj vlastní smysl.

19. března 2007 vydávají UDG další album s názvem Buď a nebe. Natáčelo se v průběhu ledna a února ve studiu Sono a producentem se stal opět osvědčený Milan Cimfe, který se v minulosti producentsky podílel například na albech skupin Lucie, Kabát, Divokej Bill či zpěváka Petra Bendeho a zpěvačky Gáby al Dháby.

Prvním singlem je skladba Předměstí. „Písnička Předměstí vznikla jen asi za tři hodiny a paradoxně by to mohl být největší hit alba,“ řekl zpěvák Petr Vrzák. Neméně výrazným songem je titulní Buď a nebe, který s kapelou nazpívala současná přítelkyně baskytaristy Pavla Vrzáka Iva Frühlingová, či píseň Kurtizána. Ve skladbě Cowboy hip hop si zazpívali hned dva další hosté – Honza Homola ze spřátelených Wohnoutů a zástupce české taneční scény, MC NuC ze skupiny Skyline. Riskovat se muzikanti nebáli ve skladbě Chimér a Kiss, jejímž hlavním motivem je kvílivé kytarové sólo a druhá sloka je nazpívána pozpátku.

Hotov už je také videoklip k singlu Předměstí, jehož režie se tentokrát ujali francouzští přátelé skupiny v čele s profesorem pražské AVU Christofem Slussareffem, kteří své zkušenosti ze studia designu a nových technologií zúročili i na bookletu k desce. „Jsem rád, že na image, která bude provázet kapelu s vydáním nové desky, pracují umělci z Francie, protože mohou přinést jiný pohled na věc, něco, co tu ještě není,“ řekl zpěvák a saxofonista Adam Kupera. Autorem promo fotografií je uznávaný módní fotograf Lukáš Vrtílek.

Na březen a duben 2007 má kapela naplánovány koncerty po celé České republice, včetně slavnostního křtu alba 24. dubna v pražském Paláci Akropolis, kde nebudou chybět všichni hosté alba Iva Frühlingová, Honza Homola a MC NuC ze Skyline a jako předskokan se představí nadějná kapela Imodium. Své místo má kapela jisté na většině letních hudebních festivalů, k nimž letos přibyla i putovní open-air akce České hrady.cz, kde se představí společně s Anetou Langerovou, kapelami Divokej Bill, Kryštof, Wohnout, Gaia Mesiah, Vypsaná fiXa a dalšími interprety.

Kapela vybočuje z poměrů českého showbyznysu nadstandardně kamarádským postojem ke svým fanouškům. “Všichni se diví tomu, že bereme lidi na podium, do šatny, někdy je i rozvážíme domů po koncertě, ale nás to tak baví, fanoušek je pro nás na prvním místě,“ S novou deskou UDG přináší svým fanouškům i ojedinělý projekt nazvaný FUN klub. Každý, kdo si koupí originální nové CD skupiny UDG, se může díky kartičce se speciálním kódem do nového FUN klubu zaregistrovat, a dostávat tak od kapely volné vstupy na vybrané koncerty, tajné fotky, videa, nevydané skladby a další kuriozity na mail. Hlavním smyslem jsou ale výjezdy fanoušků a členů kapely na společné akce na chatách, chalupách či pod stanem. „V jedné knížce nazývali Sex Pistols své fanoušky rodinou. To mě oslovilo a přivedlo na nápad založit něco jako UDG rodinu. Mám z toho radost, bude to zábava. Doufám, že budeme početná rodina,“ dodává k FUN klubu jeho duchovní otec Jugi.

Kapelu UDG tvoří Petr Vrzák (zpěv), Adam Kupera (zpěv, saxofon), Guillaume Kondracki (kytara, zpěv), Bohumil Němeček (kytara, zpěv), Pavel Vrzák (basa), Tomáš „Jugi“ Staněk (bicí).
Petr Vrzák- Vrzy
zpěv, dvojče Pavla

Petr


Pavel Vrzák- Vrzi
basa, dvojče Petra

Pavel

Tomáš Staněk- Jugi
bicí, texty

Jugi

Adam Kupera- Klenot
saxofon, vokály

Adam

Bohouš Němeček
kytara

Bobo

Gillaume Konndracki (ten je nejhezčí a krásně se umí usmát)
kytara

Gillaume

UDG2

UDG5

UDGéčko

zpěvák z UDG

UDG3

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mortal Kombat 2021 Trailer, Review, Full Movie MultiLanguage

(NelsonAdaft, 20. 4. 2021 21:32)

Mortal Kombat 2021 (English and (ML Subtitles)) Watch Online Free
https://www.bitchute.com/video/n8wLMavjxYqj/ +
https://www.deviantart.com/rmnshrvkwf/art/Mortal-Kombat-Free-Full-Movie-Watch-English-Online-875424165
https://mortalkombat2021fullfree.medium.com/watch-mortal-kombat-2021-movie-hd-full-online-free-english-6f3119582b34
https://www.getrevue.co/profile/MortalKombat2021WatchOnlineFull
https://www.geogebra.org/m/rgekhttk
Mortal Kombat 2021 Français Streaming VF
https://www.bitchute.com/video/pllykIz6YiKv/
https://www.deviantart.com/valeravolk198/art/Mortal-Kombat-2021-film-streaming-vf-complet-875394297
https://mortalkombat2021streamingvf.medium.com/streaming-vf-mortal-kombat-2021-f-i-l-m-complet-online-gratuit-vf-fran%C3%A7ais-c5c283b951f3
https://mortalkombatstreamingvf.tumblr.com/
https://www.getrevue.co/profile/MortalKombatStreamingVF2021
https://www.geogebra.org/m/kkt8p5vp
https://mortalkombat2021streamingcomplet.peatix.com/
Mortal Kombat 2021 italiano Streaming
https://www.bitchute.com/video/1172xb6cd1Mc/
https://www.deviantart.com/timofejgradchennkov/art/Mortal-Kombat-film-streaming-ita-completo-gratis-875397454
https://mortalkombatstreamingita.medium.com/streaming-ita-mortal-kombat-2021-hd-f-i-l-m-completo-online-gratis-g-u-a-r-d-a-r-e-italiano-c96cee5d8f21
https://mortalkombat2021streamingita.tumblr.com/
https://www.getrevue.co/profile/MortalKombat2021StreamingIta
https://www.geogebra.org/m/euv4sfeg
Mortal Kombat 2021 Ver Online Completas
https://www.bitchute.com/video/dgWQioYPbVN7/
https://www.deviantart.com/ilsurahmetshin277/art/Ver-Mortal-Kombat-pelicula-online-completas-2021-875325333
https://mortalkombat2021veronline.tumblr.com/
https://www.getrevue.co/profile/MortalKombat2021VerOnline
https://medium.com/@lalenam96/hd-mortal-kombat-2021-ver-p-e-l-i-c-u-l-a-online-gratis-espa%C3%B1ol-latino-75729d27216f
https://www.geogebra.org/m/qeau7rm3
Mortal Kombat 2021 Deutsch Film Stream
https://www.bitchute.com/video/daYdVTGfisGj/
https://www.deviantart.com/casdfyuigha/art/Voyagers-Film-Stream-German-Online-875201180
https://voyagersstreamdeutsch.medium.com/stream-hd-voyagers-2021-f-i-l-m-deutsch-online-kostenlose-komplett-9e9e4d1434e2
https://voyagersstreamdeutsch.tumblr.com/
https://www.getrevue.co/profile/VoyagersFilmStreamGerman
Mortal Kombat 2021 Assistir Filme Online
https://www.bitchute.com/video/f1f1paaLQ1HA/
https://www.deviantart.com/marselsumbukov/art/Mortal-Kombat-2021-assistir-filme-online-completo-875321616
https://mortalkombat2021filmeonline.medium.com/hd-mortal-kombat-2021-ver-hd-filme-online-gratis-portugu%C3%AAs-dfb03ff08863
https://mortalkombatfilmeonline.tumblr.com/
https://www.getrevue.co/profile/MortalKombatFilmeOnline
https://www.geogebra.org/m/rcbzu4ws

Из чего лучше сделать перегородку в квартире. Сколько стоят кладочные работы.

(HelenPek, 17. 4. 2021 2:29)

Смотреть видео Из чего лучше сделать перегородку в квартире. Сколько стоят кладочные работы. ?? онлайн в хорошем качестве. Перегородки из газоблока своими руками, Ремонт квартиры. Стены. Из чего строить?, Как выбрать внутренние перегородки? Из чего лучше делать перегородки?
https://rutube.ru/video/0b35552d91441d5c5666443851aabc3b
Ремонт Квартир, Из чего построить перегородки в квартире.

seeds of weed for sale

(StevenHoaxy, 16. 4. 2021 23:12)

We do receive paintings from other departments occasionally; please send us an inquiry and we’ll be honest with you about if that animal will paint. However, please be as specific as possible with which animal you are interested in. https://howtostorecannabis.com/cheap-marijuana-seeds-usa/ William (Doc) Marshall — The CFO of the organization, tasked with handling BMF bookkeeping duties from his car dealership. Ellis and Heath had a vintage wedding at Collins Old Towne in Central, South Carolina on May 9, 2015. Their wedding day could not have been more perfect. The sun was shining, the temperature ideal, and there was a gentle, cooling breeze. https://howtostorecannabis.com/marijuana-seed-prices/ If you're making a female dwarf. Do you know something more about BC Bud Depots Girl Scout Cookies? Please help to make this database better and upload/connect your information here! Beanhoarder. https://howtostorecannabis.com/hemp-growing-seeds-for-sale/

cannabis sativa seeds for sale

(GregoryHewlY, 13. 4. 2021 9:06)

Here's where things get wild: an electric grinder. Eliminate user error altogether. The Otto automatically adjusts to the herb, sensing exactly what grind is required for the best results. Then, it funnels what it grinds directly into a paper cone for easy rolling (you can skip this step). Of course, then you're stuck with machine error—charging, storage, maintenance, all that. Nevertheless, it's a cool toy. https://howtostorecannabis.com/seed-for-sale/ Isn’t that groovy, man? We’re part of a long history that stretches back to before the domestication of crops and animals. Can’t say that about too many things these days. Summary Some studies suggest that CBD may help with diabetes, substance abuse, mental disorders and certain types of cancers. However, more research in humans is needed. https://howtostorecannabis.com/badia-chia-seeds-nutrition/ Born at the former Children's Hospital on California Street, Berner had a mostly stable working-class life with his parents. His later mother worked in offices, and his father was a workaholic cook and chef at a Mexican restaurant on Fillmore Street near California. Lot of phenos, but all of them makes superior bud. Super strain! If the crop would be higher, this strain should get 10/10. Photo credit to @plantgame_bobross (Instagram) https://howtostorecannabis.com/iglm-seeds/

скважина минск

(Andreastlo, 12. 4. 2021 13:41)

Здравствуйте друзья!Предлагаем Вашему вниманию замечательный сайт для заказа бурения скважин на воду. https://drive.google.com/file/d/1Y0zYtrRCia9jfU-BH3WPIbhph6HvwDRl/view?usp=sharing Бурение скважин в Минске – полный комплекс качественных и разумных по цене услуг. Заказывайте скважину для воды в АКВАБУРсервис – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! Почему роторное бурение — более результативное? Роторное бурение в МинскеКогда бурится менее глубокая, фильтровая скважина, то используется обычное долото-резец и шнеки (стержень со сплошной винтовой поверхностью вдоль продольной оси), которые «ввинчиваются» в породу. При роторном бурении применяются шарошечные долота из высокопрочных сплавов с центральной или боковой промывкой, которые пробивают любую породу. При этом промывочная жидкость осуществляет выброс грунта из скважины и препятствует обрушению стенок пробуренного ствола. Поэтому роторным способом достигается глубина более 200м. Почему бурение называется роторным? Долото проходит твердую породу не только потому, что прилагает усилие и «пробивает» ее, но и потому что вращается и подает промывочную жидкость под давлением. А вращается долото при помощи ротора — крутящейся части двигателя. Ротор применяется в ряде технических областей, и бурильное оборудование — не исключение.
От всей души Вам всех благ!

viagra eye problems 61772

(AshleyKi, 10. 4. 2021 10:22)

https://ingogf.com/ - coupon for sildenafil 20mg cvs

10263

(CeciliaHaf, 9. 4. 2021 0:55)

10085 https://ogosex.org

elitadalafill

(generic tadalafil 40 mg, 8. 4. 2021 13:02)

tadalafil 40 https://elitadalafill.com/ tadalafil online

alprostadildrugs.com

(alprostadil dosage, 4. 4. 2021 19:44)

caverject injections https://alprostadildrugs.com/ alprostadil 250mcg urethral supp

best cbd concentrate

(WayneAlMow, 30. 3. 2021 11:19)

Taste & Smell.
What About Containers?
Similar opinion? Write a review on ProductReview.com.au !
https://easyavkacbd.com/green-roads-cbd-100mg/
https://easyavkacbd.com/cbd-lemon-drops/
https://easyavkacbd.com/sisters-of-the-valley-cbd-infused-oil/
Mail order Email money transfer Cash. I installed a sealed fan room to house the 6″ inline fan mentioned above. This sat in the top inside of the cabinet, pictured below.

декоративная пленка для стекол

(Antoniolwo, 30. 3. 2021 3:44)

Доброго времени суток друзья!
Предлагаем Вашему вниманию высококачественные профессиональные плёнки. Наша организация"ООО Защитные плёнки" работает 15 лет на рынке этой продукции в Беларуси. С древних лет известно выражение, «наш дом – наша крепость», и в наши дни разработано множества вариантов защиты имущества. Защитная плёнка для окон внесёт свой вклад в обеспечение вашей безопасности. Самоклеющаяся пленка для стекла особенно востребована тем людям, чьи квартиры находятся на первых этажах, а также она подходит стеклянным витрин и перегородкам. Впервые такое изобретение появилось в США, в 60-х годах. С каждым годом противоударные покрытия становятся крепче, надёжнее и красивее. На них начали наносить рисунки, напылять различные компоненты – теперь они не только придают безосколочность окну, но и делают их красивыми и оригинальными.
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1hceZWkDFW4mFU9sDZ64bQAi3ss41Fo5g/view?usp=sharing
С уважением,коллектив "ООО Защитные плёнки".

duct tape strain

(Jamesquone, 29. 3. 2021 14:41)

Tip #1 Quit the "Sweat it Out" plan.
This location is easily accessible from:
Alot of it feels misinformed for sure. There sfv OG is sfv x OG.
https://easyavkaseeds.com/copper-chem-strain/
https://easyavkaseeds.com/royal-queen-seeds/
https://easyavkaseeds.com/pot-seeds-massachusetts/
Beetle. Informations de l'Г©leveur.

health plus

(AngelItedo, 28. 3. 2021 17:27)

letest nigeria news https://www.fmohconnect.gov.ng/health_system.html

It's very interesting link!

(wooxy dubsSolo, 27. 3. 2021 16:07)

It's very interesting link! Share it more please with you friends. Thank you!

Hi

(KAYLOR41, 27. 3. 2021 14:57)

Ремонт A660-8004-T545/L7R603 https://prom-electric.ru/remont-a660-8004-t545l7r603/ Диагностика A660-8004-T545 L7R603. Доставка.

перегородки в квартиру

(Ruslanehm, 26. 3. 2021 18:27)

Приветствую Вас друзья!
Предлагаем Вашему вниманию изделия из стекла для дома и офиса. Наша организация работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси. Изготовим для вас и установим душевую кабину из стекла на заказ. Профессиональные замерщики и монтажники. Мы используем различные типы материалов и фурнитуры для создания душевых кабин и душевых перегородок любого дизайна и конструкции, устанавливаем на поддоны или без поддонов. У нас вы сможете заказать стекло для душевой кабины по индивидуальным размерам и проекту. Выполним доставку изделия и его монтаж.
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/13CAPanRKgpkKCcaHzI0EiaMtWM0saPJO/view?usp=sharing

virginia lottery anonymous

(Thomasgaisy, 25. 3. 2021 14:59)

Information on responsible gaming and problem gaming is available here. Or call 1-800-522-4700.
Housing Market Schools.
Virginia Lottery Ticket Checkers read your ticket's barcode and send the information to a central, digital system to confirm whether or not the ticket is a winner.
https://moneyprizelottery.co.za/eurojackpot-12-07-19/
https://moneyprizelottery.co.za/florida-powerball-historical-winning-numbers/
https://moneyprizelottery.co.za/mega-million-numbers-july-24-2021/
How to Play Florida Pick 4. 6 7 0 2 FIREBALL 3.

strip tickets for lottery

(BradleyBenia, 24. 3. 2021 12:27)

This is the kind of event that thrives at The Standard. "We're inclusive rather than exclusive," said Jalleo. "We want to be an important addition to a local neighborhood. we're not a cookie cutter hotel."
Total Advanced Degree Holder Selected = 20,000 + 31,200 = 51,200.
Arizona (AZ) Lottery | ScratchSmarter's review of AZ .
https://lotteryticketsmoney.co.za/mass-lotto-codes/
https://lotteryticketsmoney.co.za/lottozahlen-eurojackpot-heute-uhrzeit/
https://lotteryticketsmoney.co.za/jumbo-bucks-lotto-results/
California Lottery 730 North 10th Street Sacramento, CA 95811. If you've won more than $5,000, you may claim at the Prize Center. Your payout will be subject to a federal withholding tax of 25 percent and D.C. taxes of 8.95 percent.

mega millions march 20

(DerrickClurb, 23. 3. 2021 18:52)

On Friday, the results table says there were no winners of the top prizes—which are the Jackpot and $1 Million. Eleven players won $10,000. One of those winners used the X2 multiplier, meaning they doubled their money and walked away with $20,000.
758853.0/ CLAAS / MERCUR цена-567,82.
About The Independent commenting.
https://lotterymoneygame.co.za/dreams-and-numbers-for-lottery/
https://lotterymoneygame.co.za/cash-5-lotto-colorado/
https://lotterymoneygame.co.za/how-to-play-the-florida-powerball/
01/29/20 09 12 15 31 60 02. Picks Gallery offers industry-leading products that provide exceptional quality and design. - A complete line of fireplaces , fireplace inserts , free-standing stoves , gas log sets and chimneys for every style and budget.

слои бурении скважин

(Andreasaip, 22. 3. 2021 5:26)

Доброго времени суток друзья!Есть такой замечательный сайт для заказа бурения скважин на воду. https://drive.google.com/file/d/1Y0zYtrRCia9jfU-BH3WPIbhph6HvwDRl/view?usp=sharing Бурение скважин в Минске – полный комплекс качественных и разумных по цене услуг. Заказывайте скважину для воды в АКВАБУРсервис – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! Наша сфера деятельности — проектирование и бурение скважин на воду, установка любого насосного оборудования, монтаж систем канализации всех видов, дренажей, ливневых систем и др.Миссия компании: мы добываем чистую воду – источник всего живого на Земле, и делаем ее доступной людям. Самый короткий срок, за который мы пробурили и обустроили скважину, — 1 час 36 минут. Мы ценим время своих клиентов и гордимся, что оперативность — отличительное свойство наших услуг. Мы показываем, насколько быстро и качественно может происходить бурение скважины.
Увидимся!


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

následující »