Jdi na obsah Jdi na menu
 


UDG

Úplně skvělá skupina, která to umí naživo parádně rozjet! Jsou to úžasní kluci, děsně je žeru ;o)

Pop-rocková skupina UDG vznikla v roce 1998 v Ústí nad Labem. Název je zkratkou původního jména Useless Demi-Gods, v překladu Nepotřební polobozi, jehož inspirací se staly texty velšských kytarových idolů Manic Street Preachers.

Během prvních pěti let existence kapela natočila dva demosnímky (Štěkat do boudy – 2001, Obsazeno místenkou – 2003), zrealizovala videoklip ke skladbě Zpěvy deště a koncertovala ve Francii.

V květnu 2004 se skupina stala z rozhodnutí odborné poroty vítězem druhého ročníku soutěže Coca - Cola Pop Star a podepsala smlouvu na vydání alba s hudebním vydavatelstvím SONY BMG. Debutové album s názvem Ztraceni v inspiracích vyšlo v říjnu 2004, obsahuje 13 skladeb a jako host si na něm zazpíval například Matěj Homola ze skupiny Wohnout nebo frontman kapely Kryštof Richard Krajčo. K singlům Motýl, Hvězdář a Piloti byly natočeny videoklipy, jež se objevily v televizních hitparádách. Od ledna 2006 má skupina UDG nového kytaristu, Francouze Guillauma Kondrackiho.

Za poslední dva roky skupina několikrát objela Českou republiku, ať už jako předkapela českých či slovenských skupin Kryštof, Divokej Bill, Horkýže Slíže nebo Wohnout, či na samostatných turné. Skupina patří díky své energické show k vyhledávaným festivalovým atrakcím.

Ve své muzice UDG mísí ostré kytarové rify, se silnými popovými melodiemi, ale pozorný posluchač tu najde i prvky ska či hiphopu. Velký důraz kapela klade na poetické texty plné slovních hříček, v nichž si každý může nacházet svůj vlastní smysl.

19. března 2007 vydávají UDG další album s názvem Buď a nebe. Natáčelo se v průběhu ledna a února ve studiu Sono a producentem se stal opět osvědčený Milan Cimfe, který se v minulosti producentsky podílel například na albech skupin Lucie, Kabát, Divokej Bill či zpěváka Petra Bendeho a zpěvačky Gáby al Dháby.

Prvním singlem je skladba Předměstí. „Písnička Předměstí vznikla jen asi za tři hodiny a paradoxně by to mohl být největší hit alba,“ řekl zpěvák Petr Vrzák. Neméně výrazným songem je titulní Buď a nebe, který s kapelou nazpívala současná přítelkyně baskytaristy Pavla Vrzáka Iva Frühlingová, či píseň Kurtizána. Ve skladbě Cowboy hip hop si zazpívali hned dva další hosté – Honza Homola ze spřátelených Wohnoutů a zástupce české taneční scény, MC NuC ze skupiny Skyline. Riskovat se muzikanti nebáli ve skladbě Chimér a Kiss, jejímž hlavním motivem je kvílivé kytarové sólo a druhá sloka je nazpívána pozpátku.

Hotov už je také videoklip k singlu Předměstí, jehož režie se tentokrát ujali francouzští přátelé skupiny v čele s profesorem pražské AVU Christofem Slussareffem, kteří své zkušenosti ze studia designu a nových technologií zúročili i na bookletu k desce. „Jsem rád, že na image, která bude provázet kapelu s vydáním nové desky, pracují umělci z Francie, protože mohou přinést jiný pohled na věc, něco, co tu ještě není,“ řekl zpěvák a saxofonista Adam Kupera. Autorem promo fotografií je uznávaný módní fotograf Lukáš Vrtílek.

Na březen a duben 2007 má kapela naplánovány koncerty po celé České republice, včetně slavnostního křtu alba 24. dubna v pražském Paláci Akropolis, kde nebudou chybět všichni hosté alba Iva Frühlingová, Honza Homola a MC NuC ze Skyline a jako předskokan se představí nadějná kapela Imodium. Své místo má kapela jisté na většině letních hudebních festivalů, k nimž letos přibyla i putovní open-air akce České hrady.cz, kde se představí společně s Anetou Langerovou, kapelami Divokej Bill, Kryštof, Wohnout, Gaia Mesiah, Vypsaná fiXa a dalšími interprety.

Kapela vybočuje z poměrů českého showbyznysu nadstandardně kamarádským postojem ke svým fanouškům. “Všichni se diví tomu, že bereme lidi na podium, do šatny, někdy je i rozvážíme domů po koncertě, ale nás to tak baví, fanoušek je pro nás na prvním místě,“ S novou deskou UDG přináší svým fanouškům i ojedinělý projekt nazvaný FUN klub. Každý, kdo si koupí originální nové CD skupiny UDG, se může díky kartičce se speciálním kódem do nového FUN klubu zaregistrovat, a dostávat tak od kapely volné vstupy na vybrané koncerty, tajné fotky, videa, nevydané skladby a další kuriozity na mail. Hlavním smyslem jsou ale výjezdy fanoušků a členů kapely na společné akce na chatách, chalupách či pod stanem. „V jedné knížce nazývali Sex Pistols své fanoušky rodinou. To mě oslovilo a přivedlo na nápad založit něco jako UDG rodinu. Mám z toho radost, bude to zábava. Doufám, že budeme početná rodina,“ dodává k FUN klubu jeho duchovní otec Jugi.

Kapelu UDG tvoří Petr Vrzák (zpěv), Adam Kupera (zpěv, saxofon), Guillaume Kondracki (kytara, zpěv), Bohumil Němeček (kytara, zpěv), Pavel Vrzák (basa), Tomáš „Jugi“ Staněk (bicí).
Petr Vrzák- Vrzy
zpěv, dvojče Pavla

Petr


Pavel Vrzák- Vrzi
basa, dvojče Petra

Pavel

Tomáš Staněk- Jugi
bicí, texty

Jugi

Adam Kupera- Klenot
saxofon, vokály

Adam

Bohouš Němeček
kytara

Bobo

Gillaume Konndracki (ten je nejhezčí a krásně se umí usmát)
kytara

Gillaume

UDG2

UDG5

UDGéčko

zpěvák z UDG

UDG3

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Thesis on organizational climate and job satisfaction

(BuyEssayOnline, 3. 8. 2021 1:37)

Thesis on organizational climate and job satisfaction .


Order NOW!!! https://funsilo.date/wiki/A_Secret_Weapon_For_Buy_Research_Paper


UYhjhgTDkJHVy

Mod commodity representing acceptable beforehand

(Stronmew, 2. 8. 2021 9:52)

https://qps.ru/eUM63 https://cutt.us/JCFOT https://qps.ru/ZBVxG https://clck.ru/WPmqN https://gee.su/3k5ZD https://gee.su/VSd25 https://qps.ru/Qm59J https://qps.ru/L4ntu https://qps.ru/h0KyU https://clck.ru/WPQjK https://cutt.us/Tsgoh https://clck.ru/WPQqX https://gee.su/obcmi https://clck.ru/WPaSa https://gee.su/SVMXA https://qps.ru/Y0xmK https://qps.ru/UNTK8 https://gee.su/4KXjV https://clck.ru/WPdkK https://gee.su/wGAck
https://qps.ru/sv6mE https://qps.ru/aVnpQ https://qps.ru/84Wg0 https://gee.su/eRWNP https://clck.ru/WPTvu https://qps.ru/a3S6h https://clck.ru/WPwa9 https://gee.su/28nCi https://qps.ru/bmiMy https://cutt.us/wndYq https://gee.su/A9vXY https://qps.ru/ihFeG https://qps.ru/cLEAU https://clck.ru/WPjft https://clck.ru/WPo2K https://clck.ru/WPi8J https://clck.ru/WPo8u https://qps.ru/RJdzD https://qps.ru/RAj4i https://gee.su/QcfOw
https://cutt.us/qwiSm https://clck.ru/WPQWz https://clck.ru/WPmzF https://clck.ru/WPaW2 https://clck.ru/WPwCR https://clck.ru/WPU8Q https://qps.ru/wLkRs https://gee.su/t6iaX https://gee.su/U5fVu https://gee.su/Csctd https://qps.ru/dRbv2 https://qps.ru/C84UA https://gee.su/SJx4F https://gee.su/DcfKd https://gee.su/ODyX0 https://gee.su/W2Iwg https://qps.ru/W3rkL https://gee.su/lTGSm https://gee.su/TX6hU https://qps.ru/hdm5c

Hoвoe oнлaйн Kaзuно - Бoнyc кaждoмy!

(SpinDrinew, 2. 8. 2021 6:35)

Hoвoe oнлaйн Kaзuно - Бoнyc кaждoмy!
Рeгистрирyйся - зaбери свoй Бoнyс и игрaй.
нeoграничeный дeпoзит, и мoмeнтльный вывoд!
https://cahopsong.tk/help/?15561621856649

Best masters phd essay samples

(BuyEssayOnline, 1. 8. 2021 17:28)

Best masters phd essay samples .


Proceed to Order!!! https://opensourcebridge.science/wiki/A_Review_Of_EssayPro


UYhjhgTDkJHVy

Writing thesis paper history fair

(BuyEssayOnline, 1. 8. 2021 1:34)

Writing thesis paper history fair .


Proceed to Order!!! https://www.folkd.com/submit/anotepad.com/notes/9yrb3e5p/


UYhjhgTDkJHVy

Bitcoin NEO to the Moon - BNEO - New era of Crypto!

(bneoshDoock, 1. 8. 2021 0:56)

Bitcoin NEO uses peer-to-peer technology to operate with no central authority or banks; managing transactions and the issuing of bitcoins is carried out collectively by the network.
Emission 21 000 000 coins (max supply).

To start using Bitcoin NEO:
Use Metamask or TrustWallet
Add smart-contract address 0xdf788c7280b3940a7ebb44c06cd9389167a9aff0, Bitcoin NEO, BNEO, Decimals - 18
Buy or add BNEO to your wallet
Based on the Bitcoin Smart Chain network, we provide reliable and fast transactions anywhere in the world, and your funds will always be safe.

Site - https://bitcoin-neo.com/?from=x
Buy tokens - https://bitcoin-neo.com/private-sale?from=x
Airdrop - https://bitcoin-neo.com/airdrop?from=x


Distribution BNEO
Team - 10%
Partners - 5%
Reserve - 14%
Promotions - 7%
Airdrop - 2%
Private Sale - 17%
Pre-Sale - 24%
Main Sale - 21%


Resources:
https://t.me/bneo_channel
https://t.me/bneo_chat
https://twitter.com/bneo_crypto
https://bneo.medium.com/

Belated commodity a substitute alternatively of rectitude a possessions duration

(Stronmew, 31. 7. 2021 7:03)

https://qps.ru/aXvjZ https://gee.su/W6mO3 https://qps.ru/63frU https://clck.ru/WQ6dL https://qps.ru/SjcQB https://qps.ru/6RYi9 https://cutt.us/uwunR https://gee.su/yoGnm https://gee.su/dBnkG https://qps.ru/GJvU2 https://qps.ru/Id70r https://qps.ru/yALtY https://clck.ru/WPYz8 https://qps.ru/mX2NZ https://clck.ru/WPbvX https://clck.ru/WPQvn https://qps.ru/209qp https://gee.su/Pp1Wm https://gee.su/mKWDw https://clck.ru/WPPch
https://clck.ru/WPnXB https://clck.ru/WPavz https://gee.su/LG3Vz https://qps.ru/Q45JV https://qps.ru/uI6BS https://qps.ru/U2fbZ https://qps.ru/pZx2r https://clck.ru/WPQen https://gee.su/I1NKG https://clck.ru/WPS9V https://gee.su/v987x https://gee.su/Hq3OF https://gee.su/c90N3 https://cutt.us/FPTQh https://clck.ru/WPSF7 https://gee.su/V4hjp https://gee.su/iZOBP https://clck.ru/WPao9 https://gee.su/Z9yWD https://gee.su/i6zOZ
https://qps.ru/VBa0Z https://gee.su/NkMRh https://clck.ru/WQavb https://gee.su/Xa8HY https://clck.ru/WQ8XG https://clck.ru/WPfj2 https://qps.ru/jbO9N https://gee.su/BAtMK https://qps.ru/FEToq https://qps.ru/BViJT https://qps.ru/Z0crI https://qps.ru/IKiD8 https://clck.ru/WPTEh https://gee.su/8RlEp https://gee.su/DRQ1l https://qps.ru/XNJuk https://gee.su/HIa8g https://qps.ru/HPme0 https://gee.su/Rrs9L https://cutt.us/WHvYO

Добрый вечер

(JAPPA7381, 30. 7. 2021 23:19)

Всем привет.

Получают ее представители 4 гр. Иными словами подразделения формирования входящие в состав части. У этих станков рабочим ходом является возвратно поступательное перемещение резца или заготовки. Вы можете приобрести циркуляционные насосы погружные агрегаты фекальные и дозировочные модели. Первичные документы утверждаются руководителем и должны содержать все обязательные реквизиты указанные в ст. По этой теме лучший вебсайт по ссылке https://spiver-rus.ru/ .
Первый решает 2 задачи усиливает сигнал поступающий от трамблёра и управляет работой первичной обмотки катушки. Такие модели несмотря на все свои преимущества имеют некоторые ограничения в использовании. Между полюсами постоянного магнита размещают индукционную катушку. При двустороннем движении в тоннеле транспортных средств использование продольных схем вентиляции возможно только при совпадении направления принудительной подачи воздуха с направлениями действия естественных факторов и поршневого эффекта что достигается в результате осуществления оперативного управления работой вентиляторов. Этот копирайтинг оплачивают совсем по другой системе.
До свидания!

Social studies essay editing services

(BuyEssayOnline, 30. 7. 2021 18:22)

Social studies essay editing services .


Order NOW!!! https://stackoverflow.com/users/story/15733109


UYhjhgTDkJHVy

Brand-new work in the interest upstanding dynamism

(Stronmew, 30. 7. 2021 11:14)

https://gee.su/7e6pf https://cutt.us/caPPO https://clck.ru/WPkUz https://qps.ru/02LOa https://qps.ru/4Tbov https://cutt.us/gHEkS https://clck.ru/WQ5ak https://gee.su/kxdE7 https://qps.ru/B3fMj https://gee.su/RqAcN https://gee.su/5lG3s https://clck.ru/WQ5zr https://clck.ru/WQ3PR https://gee.su/jBREx https://gee.su/YDfFc https://gee.su/hekPn https://qps.ru/ZaMVO https://gee.su/bVyZc https://gee.su/GILFQ https://qps.ru/cjxXZ
https://clck.ru/WQxJF https://gee.su/JD3nq https://gee.su/xt9yj https://gee.su/X3wuJ https://gee.su/GOiUd https://gee.su/XSk3o https://gee.su/pm9CT https://clck.ru/WPXAF https://qps.ru/X9UY1 https://gee.su/nwiug https://qps.ru/YEmPW https://clck.ru/WQ4mi https://gee.su/UBrn4 https://gee.su/xj1Ni https://gee.su/ABZFP https://qps.ru/y0h9b https://clck.ru/WPbLT https://gee.su/OdFKA https://gee.su/Tviqz https://clck.ru/WPhwE
https://clck.ru/WPQnG https://clck.ru/WPXjk https://gee.su/M7Ads https://gee.su/x1LUt https://clck.ru/WPPvZ https://qps.ru/SshOn https://gee.su/zisYb https://qps.ru/SO2pI https://clck.ru/WPc2z https://gee.su/VorDj https://clck.ru/WPy9W https://clck.ru/WPjkf https://clck.ru/WPcDP https://qps.ru/6IUzO https://qps.ru/Mtyed https://qps.ru/RZ6hS https://qps.ru/x9CNh https://gee.su/c1lNd https://cutt.us/eNyJT https://clck.ru/WQ3u5

Professional homework writers sites us

(BuyEssayOnline, 30. 7. 2021 2:04)

Professional homework writers sites us .


Order NOW!!! https://www.teamsfusat.wiki/User:Annajohnsonus


UYhjhgTDkJHVy

Verdant commodity preferably of effects duration

(Stronmew, 29. 7. 2021 16:17)

https://clck.ru/WPZZ6 https://gee.su/i2AKb https://gee.su/U0yjm https://gee.su/vdCwl https://clck.ru/WQ6nP https://clck.ru/WPgF5 https://gee.su/MWrUn https://clck.ru/WPQtQ https://clck.ru/WPhui https://qps.ru/DfVuS https://clck.ru/WPy4f https://qps.ru/VrdXJ https://qps.ru/Esjbi https://gee.su/eSgXZ https://cutt.us/bFlhE https://clck.ru/WPZq6 https://qps.ru/2LDmA https://qps.ru/VTwXZ https://qps.ru/1iabX https://gee.su/h2sjP
https://qps.ru/ZmjbP https://gee.su/9xbqm https://gee.su/so0b5 https://clck.ru/WPjiV https://gee.su/0Kjrv https://qps.ru/AIPnz https://qps.ru/Eik3Q https://clck.ru/WPPJV https://clck.ru/WQ4yp https://qps.ru/l49q7 https://clck.ru/WPhih https://gee.su/7xoai https://qps.ru/wRs4W https://clck.ru/WPbF2 https://clck.ru/WPTyC https://qps.ru/2O8gC https://gee.su/dM0oC https://qps.ru/KR5Li https://clck.ru/WPXyW https://clck.ru/WQLRr
https://qps.ru/bqjmL https://clck.ru/WPhAd https://clck.ru/WPjon https://gee.su/Wayrv https://clck.ru/WPaPV https://qps.ru/0cRYx https://clck.ru/WPYGJ https://gee.su/h3BfU https://clck.ru/WPPZN https://gee.su/bciXT https://cutt.us/BxSSb https://gee.su/5GrHK https://qps.ru/Gak1z https://gee.su/tIF0X https://qps.ru/be3ql https://gee.su/g9L53 https://clck.ru/WPndP https://gee.su/dN9sb https://gee.su/WkYO8 https://qps.ru/6N8BT

Discover Exactly How The Foods You're Consuming Everyday Are Making Your Fat Cells SICK

(Jessekah, 29. 7. 2021 9:24)

https://bit.ly/3y8bt5A One of your body's primary fat-burning hormonal agents LOWERS when you go on a diet plan?

Research has revealed that this crucial hormone come by as much as 50% after simply 7 days of dieting!

The worst part is, the longer you try to diet, the worse it obtains, which is why lots of "serial dieters" frequently battle to maintain the weight off (if they lose it whatsoever ...).

The bright side is we're going to share the nutrition methods to BOOST your body's natural fat-burning hormones safely and also normally! https://bit.ly/3y8bt5A

friends, movies, fashion, actors, trends, social

(Jasonflilm, 29. 7. 2021 5:39)

I love too many different types of music to name them all.

Untested commission representing passable way of fixation

(Stronmew, 28. 7. 2021 20:50)

https://clck.ru/WPkBy https://gee.su/MVUEO https://gee.su/nLfAg https://qps.ru/HJZ8W https://gee.su/bDJYv https://gee.su/UWy0L https://qps.ru/yBd9U https://qps.ru/23FTu https://qps.ru/blB23 https://gee.su/M70dz https://qps.ru/5vcng https://clck.ru/WPWwq https://gee.su/OcwqX https://qps.ru/ZqR26 https://clck.ru/WQCs8 https://qps.ru/uD4ay https://qps.ru/tWrVx https://gee.su/Pw0n6 https://clck.ru/WPqZc https://qps.ru/DIyBH
https://clck.ru/WPm3Q https://gee.su/pmDBP https://gee.su/4037k https://cutt.us/PTeTx https://gee.su/cNexK https://clck.ru/WPPQs https://clck.ru/WPbJD https://clck.ru/WPYLn https://clck.ru/WPiin https://qps.ru/t0MZh https://gee.su/ZlQxv https://qps.ru/PCbpf https://gee.su/SMELe https://qps.ru/51GfQ https://qps.ru/US32g https://qps.ru/MzxZ3 https://gee.su/CdmZ0 https://gee.su/T6wfH https://cutt.us/ixfqk https://gee.su/vwbXN
https://clck.ru/WQDJS https://gee.su/niS8O https://gee.su/HBZQi https://cutt.us/rvAMG https://clck.ru/WPTxV https://gee.su/w26on https://qps.ru/Hq0BI https://clck.ru/WPQWt https://gee.su/r80pn https://gee.su/ApXsr https://qps.ru/R2qXy https://gee.su/viw0G https://clck.ru/WPP74 https://clck.ru/WPTTn https://gee.su/0lYM5 https://qps.ru/ZDW52 https://clck.ru/WPh6F https://qps.ru/CkONg https://gee.su/GDsPn https://gee.su/oxaXM

jysk brandbergen öppettider

(jysk brandbergen öppettider, 28. 7. 2021 14:12)


Greetings from Ohio! I'm bored at work so I decided to check out your blog on my iphone during lunch break. I love the knowledge you provide here and can't wait to take a look when I get home. I'm shocked at how quick your blog loaded on my mobile .. I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, very good blog! jysk brandbergen öppettider glican.prizsewoman.com/map3.php

clothing, garments, t-shirts

(JohnnyEvoke, 28. 7. 2021 7:14)

corona virus is changing the world!

(MarioDar, 27. 7. 2021 7:13)

Hello. And Bye.

Inclusive Intelligence Around this artifact

(stromectol over the counter, 22. 7. 2021 21:25)

Global Message About this outcome
https://ivermectinst.com ivermectin tablets dosage

inciso

(medicación, 22. 7. 2021 9:13)

Las ventajas de este sistema son muchas: no se ve, la impotencia se resuelve de manera permanente, la erección es muy duradera (tanto tiempo como se desee), permite una mayor espontaneidad en cuanto al momento de mantener una relación sexual, no interfiere con la eyaculación o el orgasmo de la mujer, y además no falla nunca.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »