Jdi na obsah Jdi na menu
 


Před časem jsem začala tvořit román Kouzelné prázdniny a rozhodla jsem se, že ho tady zveřejním...ještě toho tady moc napsáno neni, tak dočkejte času, já taky nemam pořád čas...vlastně skoro vůbec :))

                 Kouzelné prázdniny 

       1.kapitola

            "Jupííí!!!", zaječím společně s Klárou a vyřítím se z budovy ZŠ, ve které jsem strávila 9 let. Bude se mi určitě stýskat, i když teď jsem šťastná a nadšená z prázdnin, které strávím se svou skvělou partičkou. Rozhodli jsme se totiž, že vyrazíme na pár dní, týdnů...?někam campovat :) Hrozně moc se těším, určitě to bude sranda.       

             Totiž, abych vás trošku uvedla do obrazu...naší partu tvoří: Klára, Sandra s Ondrou, Sabina s Honzou a skvělá patnáctiletá dvojčata Petr s Pavlem. Honza vlastní malou dodávkou, což je úplně super, no a s tou jsme se taky rozhodli vyrazit...a jak jsme se seznámili? Já, Klára, Petr, Pavel a Sandra jsme chodili do stejné třídy a už od první třídy se kamarádíme. Před rokem se Sandra zamilovala do Ondráška (tak mu řiká) a začali spolu chodit.  Ondra se Sabinou jsou sourozenci a Sába se nedávno seznámila (teda spíš já je seznámila ;)) s Honzou a taky už nejsou jen kamarády... :) Jen já, Klára a Péťa s Pájou jsme single, to ale neznamená, že bysme se mohli nějak spárovat, mně se teda ani jeden nelíbí, ale Klárce...tej jo...no to přijde na řadu dýl ;)

            

       

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

buzmení

(pecha jan, 13. 11. 2007 19:57)

bíli3buzmenía meli 3tičky 1mel kokotspiču

docela to jde

(ilina, 3. 8. 2007 19:35)

já taky jsem skusila napsat román a už píšu druhý myslím že ten první se mi docela poved a tobě to taky začíná dobře možná bych to tolik na začátku neuchvátávala!!pa

Zdareeec

(Já - Autor, 5. 11. 2006 13:11)

Díky...njn, zkrátka neni čas a ty to na těch tvých stránkách máš taky moc pěkný...pa

Ahoj

(Wendy, 30. 10. 2006 12:49)

...tak jsem si to tu prohlídla a je to pěkný. S tím románem je to dobrej začátek =), škoda, že je takovej krátkej. Tak zatim se měj.

good ;)

(Angoraczech, 31. 8. 2006 22:53)

Začíná to slibně....sem zvědavej jak to bude pokračovat!;)